ПЛЕКАЙМО В СЕРЦІ КОБЗАРЕВЕ СЛОВО

Перші березневі дні на українській землі пов’язані з іменем Тараса ШЕВЧЕНКА, його славою, духом, мудрістю, любов’ю до України

У рамках відзначення Шевченківських днів у Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки стартував VІ Шевченківський марафон, організований головою громадської організації «Літературне об’єднання «Дивослово» Тетяною ЛІСНЕНКО.

«Постать Великого Кобзаря, його ідеї та прагнення бачити Україну вільною й самостійною завжди надихали борців та захисників української державності на довгому тернистому шляху до незалежності», – зазначила Тетяна Лісненко.

З нагоди відзначення 205-ї річниці народження Кобзаря в Роменську районну бібліотеку імені Йосипа Дудки на поетичну вітальню під назвою «Усміхнуться квіти березневі і принесе весь білий світ уклін і шану Кобзареві» завітали студенти Роменського коледжу Сумського Національного аграрного університету.

Молодь взяла участь у літературній вікторині «Сторінками життя Великого Кобзаря». Учасники заходу переглянули презентації «Увічнення пам’яті Тараса Шевченка в Україні та світі» та «Перебування Тараса Шевченка на Сумщині», ознайомилися з цікавими фактами життя поета, його живописною спадщиною.

Шевченко – сучасний, живий і актуальний, як ніколи. Перечитуючи рядки Поета, ми знаходимо відповіді на гострі питання сьогодення.