ТВОРЧІСТЬ ПОЕТІВ РОМЕНЩИНИ ЄДНАЄ ЖИТЕЛІВ КРАЮ В ЛЮБОВІ ДО УКРАЇНИ

Поезії, присвячені українському слову, Україні, рідній Роменщині, та пісні на слова місцевих поетів лунали напередодні Всесвітнього дня поезії на поетичному зорепаді «Поезіє, ти, сила чарівна, що музикою слово надихає» в Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки

Як зазначив голова Роменської районної ради Віктор ПЕРЕВАРУХА, поезія налаштовує на добро, на гармонію, випромінює позитивну енергію.

«Творчість поетів Роменщини має глибокий зміст і патріотичну налаштованість, духовно єднає жителів краю в любові до родини, народу та України», – наголосила начальник відділу культури районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.

Голова громадського об’єднання «Літературне об’єднання «Дивослово» Тетяна ЛІСНЕНКО презентувала нову поетичну збірку «Антологія сучасної української поезії» – плід таланту і натхнення одинадцяти поетів Роменщини, учасників громадського об’єднання «Літературне об’єднання «Дивослово».

Грамотами відділу культури Роменської районної державної адміністрації за популяризацію українського слова та з нагоди Всесвітнього дня поезії нагороджено голову об’єднання Тетяну Лісненко, поетес із Андріяшівки Тетяну ПЕЛЕПЕЙ, Катерину СКЛЯР та Олександру ТАРАСЕНКО з Смілого.

Під час заходу лунали поезії, присвячені українському слову, Роменщині, Україні та звучали пісні на слова місцевих поетів.

Доповненням зустрічі стала книжкова виставка-вернісаж творів літераторів Роменщини «Золоті сторінки літературної Роменщини».