СТВОРЕНІ НАЛЕЖНІ УМОВИ ДЛЯ БЕЗПЕЧНОГО, РЕГУЛЯРНОГО І БЕЗОПЛАТНОГО ПІДВЕЗЕННЯ УЧНІВ ТА ПЕДАГОГІЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ

Сьогодні Україна стала на шлях модернізації освіти, запровадження європейських стандартів у галузі. Президент Віктор Янукович наголошує на забезпеченні рівного доступу до якісної освіти.

Один з основних напрямків державної освітянської політики – модернізація освіти – є пріоритетним у діяльності органів виконавчої влади Роменського району. Діти, що проживають у населених пунктах району, мають усі можливості для отримання повноцінної освіти, так як спільними зусиллями районної державної адміністрації, районної ради, управління освіти, молоді та спорту, педагогічних колективів, батьків створені всі необхідні умови для навчання, виховання та розвитку дітей.

 Аналізуючи стан підготовки до нового навчального року, начальник управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Шкурат Людмила Петрівна у ході апаратної наради зазначила, що важливим залишається питання безпечного перевезення учнів, які проживають у селі, до місць навчання і додому.

За словами Людмили Петрівни, відповідно до реалізації соціальних ініціатив Президента України, з метою забезпечення рівного доступу до якісної освіти в Роменському районі створені належні умови для безпечного, регулярного і безоплатного підвезення  учнів та педагогічних працівників.

Нові шкільні автобуси – це свято для учнів і освітян, яке подарувала держава. Ось уже третій рік поспіль Програма «Шкільний автобус» виконується послідовно і в повному обсязі, підтвердження тому – нещодавно отриманий в рамках реалізації соціальних ініціатив Президента України Віктора Януковича, на виконання державної цільової соціальної програми «Шкільний автобус» Погожокриницькою  загальноосвітньою школою.