МОДЕРНІЗАЦІЯ ОСВІТИ НА СУМЩИНІ – ЗАПОРУКА МАЙБУТНЬОГО РЕГІОНУ

Юрій ЧМИРЬ: «Виконуючи доручення та завдання Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА, освіта на Сумщині стрімко «перезавантажується»

 

«Сьогодні прийшов час коли вчитель повинен навчатися разом з учнями, адже  сучасний учень вимагає від викладачів нових стандартів та підходів до процесу навчання. У регіоні здійснюється модернізація системи освіти, зокрема, активно впроваджуються у навчальний процес інформаційно-комунікаційні технології», – підкреслив керівник області.

Нині Сумщина долучається до Національного проекту «Відкритий світ», який передбачає створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технологій радіозв'язку четвертого покоління. Для цього в області відібрано два навчальні заклади: Сумську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів №27 та Боромлянський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-Ш ступенів – дошкільний навчальний заклад Тростянецької районної ради.

«Загальноосвітні навчальні заклади області забезпечені 357 інтерактивними комплексами. У 2013 році коштом обласного бюджету планується придбати мультимедійні комплекси на 1 мільйон 890 тисяч гривень. Придбання цієї техніки задовольнить потреби у відкритому доступі до освітніх та інформаційних ресурсів переважно сільських школярів», – поінформувала начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Інеса ПЄСОЦЬКА.

«Завдання Глави держави щодо модернізації освіти ми  виконаємо. «Перезавантаження» галузі має на меті підвищення рівня знань учнів, зокрема, з іноземних мов, комп’ютерних технологій та вимагає відповідної фахової підготовки вчителів. Це – завдання, над яким ми будемо працювати», – підсумував очільник області.

 

 

***

Детальна інформація на сайті Сумської обласної державної адміністрації: http://sm.gov.ua