ІРИНА КУПРЕЙЧИК БЕРЕ УЧАСТЬ У ІІ ФОРУМІ РЕГІОНІВ УКРАЇНИ ТА РЕСПУБЛІКИ БІЛОРУСЬ

Ця масштабна подія міждержавного значення наразі проходить у Житомирі. На форум з’їхалися делегації з 6 областей Білорусі та з 22 регіонів України. До делегації Сумщини на чолі з тимчасово виконуючою обов’язки голови облдержадміністрації Іриною КУПРЕЙЧИК увійшли представники промислових підприємств, торгово-промислової палати регіону тощо

У рамках форуму сьогодні, 4 жовтня, у Житомирському обласному українському музично-драматичному театрі імені Івана Кочерги відбувається пленарне засідання.

Участь у ньому візьмуть Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ та Президент Республіки Білорусь Олександр ЛУКАШЕНКО.

На пленарне засідання зареєструвалися близько тисячі учасників. Планується підписання десятків угод про взаємну співпрацю між представниками бізнесу з української та білоруської сторін.

Також у рамках заходу відбувається ярмарок продукції та виробів декоративно-ужиткового мистецтва України та Білорусі, виставка великогабаритної техніки та промислових зразків продукції.

Крім того, під час проведення Другого форуму регіонів України та Республіки Білорусь підписано меморандум про співробітництво між Сумською торгово-промисловою палатою та Мінським відділенням Білоруської торгово-промислової палати.

Список членів делегації Сумської області, які беруть участь у заходах Другого Форуму регіонів України і Республіки Білорусь