НА СУМЩИНІ ВІДБУЛАСЯ ПРЕЗЕНТАЦІЯ МОНОГРАФІЇ, ПРИСВЯЧЕНОЇ ОСТАННЬОМУ КОШОВОМУ ОТАМАНУ ЗАПОРОЗЬКОЇ СІЧІ ПЕТРУ КАЛНИШЕВСЬКОМУ

Участь у презентації монографії В’ячеслава ОЛІЦЬКОГО «Калнишева слава не вмре, не загине» взяла директор Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Сумської облдержадміністрації Любов КАРПЕНКО

«Я рада бути присутньою на цій презентації, оскільки з автором книги В’ячеславом Оліцьким ми ходили однією дорогою, в одну школу. А його монографія, на мою думку, не просто краєзнавча праця, а великий вклад в дослідження історії України та Сумщини зокрема, – зазначила Любов Карпенко. – І дуже приємно, що наша молодь звертає увагу на такі вагомі історичні постаті, як Петро Калнишевський, аби наступні покоління цікавилися історією, знали її і досліджували».

ПРАЦІВНИКІВ БІБЛІОТЕЧНИХ ЗАКЛАДІВ РОМЕНЩИНИ ВІТАЛИ З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки до Всеукраїнського дня бібліотек відбулося свято-вшанування бібліотечних працівників району «Бібліотека – храм добра і знань»

«З інформацією, книгою, бібліотекою створюється успішне майбутнє кожної людини. Сьогодні бібліотеки, зберігаючи традиції, удосконалюють свої послуги, доносячи до читачів увесь спектр інформаційних потоків, сприяють всебічному розвитку особистості, вихованню кращих громадських якостей і патріотичної свідомості населення», – зазначила тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВАвітаючи працівників галузі.

ВІТАННЯ З НАГОДИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ДНЯ БІБЛІОТЕК

Справжніми помічниками та порадниками на шляху до вершин знань і мудрості народу є бібліотекарі – вірні збирачі духовних скарбів, провідники у світ нового і непізнаного. Саме ви, бібліотекарі, допомагаєте читачам бути обізнаними у сучасних проблемах, пізнавати реальну картину світу

Нині бібліотеки є тими інформаційними ланками, які поєднують читачів і управлінські структури, роблять діяльність органів влади прозорою і відкритою для населення. Подальший розвиток бібліотечної справи – це запорука розвитку суспільства.

ФОРМУВАННЯ ЕМОЦІЙНОГО БАГАТСТВА ОСОБИСТОСТІ ДИТИНИ ЗАСОБАМИ БІБЛІОТЕЧНОЇ РОБОТИ

У Роменській районній бібліотеці ім. Й. Дудки відбулася дводенна проблемно-творча лабораторія для працівників бібліотечних закладів району.

«Юні читачі у сучасній бібліотеці – синтезі книг, комп’ютерів, спілкування, навчання, ігор, де найкращі сучасні видання зберігаються поряд із улюбленими книжками минулих поколінь, завжди можуть розраховувати на допомогу професіоналів. Усі діти від природи талановиті, однак не всі вони про це знають. Тому допомогти їм відшукати у собі схильність до якоїсь справи допоможуть у бібліотеці», - зазначила під час відкриття навчання директор Наталія Рибачок.