ДОБРІ НАРОДНІ ЗВИЧАЇ ВІДРОДЖУЮТЬСЯ І РОЗВИВАЮТЬСЯ НА РОМЕНЩИНІ

Традиційно в новорічні та різдвяні свята аматори сільських рад Роменського району щиро вітали з Різдвом Христовим та Новим роком керівництво району, працівників підприємств та організацій, жителів краю

«Споконвіку візити колядників і щедрувальників знаменують собою віншування господарів та побажання успішного року та всіляких гараздів», – зазначила начальник відділу культури Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ.

З НАЙКРАЩИМИ ПОБАЖАННЯМИ ПІСНЯМИ ВІТАЛИ ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ

Народний аматорський чоловічий вокальний ансамбль «Посульські козаки» Пустовійтівського сільського будинку культури на чолі з заслуженим працівником культури України Володимиром МЕЛЕШКОМ завітали з дружнім візитом до військової частини міста Ромни (27-ої Сумської реактивної артилерійської бригади)

Військовослужбовці слухали у їх виконанні відомі українські народні і сучасні пісні, пісні місцевих авторів. Щиро дякуючи за концерт, військовослужбовці висловили сподівання на подальші зустрічі в дружньому колі.

САМОДІЯЛЬНИЙ ХУДОЖНИК МИКОЛА ТРОЦЕНКО ВПЕВНЕНО КРОКУЄ ПО ЖИТТЮ

У Роменській районній бібліотеці імені Йосипа Дудки вшанували народного художника Миколу ТРОЦЕНКА з села Перекопівка

«Художні орієнтири майстра живопису Миколи Троценка – любов до рідної землі, її людей та історії України. Його творчість – Божий дар, помножений на наполегливість», – зазначила начальник відділу культури  Роменської районної державної адміністрації Світлана МОМОТ, вітаючи самодіяльного художника з 80-літнім ювілеєм.

НА ОБЛАСНОМУ ДИТЯЧОМУ СВЯТІ РОМЕНЩИНУ ПРЕДСТАВИЛИ ВИХОВАНЦІ ВЕЛИКОБУБНІВСЬКОЇ ДМШ

Вихованці Великобубнівської дитячої музичної школи гідно представили Роменщину на обласному дитячому святі «Ми – майбутнє твоє, Україно», що відбулося в Путивльському районному будинку культури

Традиційно, напередодні Новорічно-Різдвяних свят, Путивльщина зустріла близько 300 обдарованих дітей області, талановитих вихованців дитячих шкіл естетичного виховання, які упродовж року гідно представляли Сумщину на всеукраїнських та міжнародних мистецьких заходах.