НА РОМЕНЩИНІ ПРИВІТАЛИ ХЛОПЧИКІВ ТА ДІВЧАТОК З МІЖНАРОДНИМ ДНЕМ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – «International Day for Protection of Children» ‒ прекрасне свято радості та надії. Саме в дітях продовження роду людського й здійснення своїх мрій і сподівань на краще. Дорослі прагнуть, щоб діти зросли здоровими та радісними, прославляли свої родини та  країну

Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучився до святкування та привітав дітей з малозабезпечених сімей села Вовківці. Для юних жителів села було організовано шоу світлових картин. 

БАГАТОДІТНА СІМЯ ПІДВИЩИЛА РІВЕНЬ ЗНАНЬ ЩОДО ФОРМУВАННЯ, ЗБЕРЕЖЕННЯ ТА ЗМІЦНЕННЯ ВЛАСНОГО ЗДОРОВ’Я

З метою популяризації здорового способу життя, особливо в період карантину, спричиненого коронавірусною інфекцією COVID-19, Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді в багатодітній сім’ї, провів інформаційно-просвітницький захід на тему: «Крок за кроком до здоров’я»

Під час заходу, члени сім’ї, пригадали та здобули нові навички безпеки життєдіяльності, а також зрозуміли необхідність ведення здорового способу життя, відповідального ставлення до власного фізичного та психічного здоров’я.

НА СУМЩИНІ ПРИЙОМНІ СІМ’Ї ТА ДИТЯЧІ БУДИНКИ СІМЕЙНОГО ТИПУ ОТРИМАЛИ МЕДИЧНІ ЗАСОБИ ІНДИВІДУАЛЬНОГО ЗАХИСТУ

Про це повідомила директор обласного центру соціальних служб для сімї, дітей та молоді Тетяна ШЕВЧЕНКО під час щоденного брифінгу щодо ситуації по запобіганню  коронавірусної інфекції на Сумщині

За її словами, медичні засоби індивідуального захисту будуть розподілені між прийомними сім’ями та дитячими будинками сімейного типу, де проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

ПОПЕРЕДЖЕННЯ ТА ПРОТИДІЯ ДОМАШНЬОМУ НАСИЛЬСТВУ В УМОВАХ КАРАНТИНУ

На період карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, чимало жінок та дітей залишилися у домівках поряд з кривдником в умовах вимушеної ізоляції. Поява нових стресових ситуацій, матеріальні труднощі, відсутність особистого простору та інші чинники вже викликають прояви домашнього насильства.

Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, нагадує, що для допомоги постраждалим від насильства та жорстокого поводження у Роменському районі функціонують спеціалізовані служби, які навіть в умовах карантину працюють та надають екстрену соціальну та психологічну підтримку.