ДОБРОТА І ЛЮБОВ – ГОЛОВНЕ, ЩО МИ ПОВИННІ ДАРУВАТИ НАШИМ ДІТЯМ

В останній день вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії

«Ми, дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність піклуватися про кожну дитину. Особливо про дітей, які залишилися без батьківської опіки. Турбота про них – наша спільна мета, обов’язок суспільства, держави», – наголосив перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Володимир ТАТАРІНОВ, вітаючи з десятиріччям дитячий будинок сімейного типу Чухалів.

За його словами, на території Роменського району функціонує 3 дитячих будинки сімейного типу і 5 прийомних сімей, в яких виховується 25 дітей, позбавлених батьківського піклування. Сьогодні в ДБСТ Чухалів подвійне свято: родині 10 років. На зустріч з батьками приїхали вже дорослі вихованці з своїми родинами. За ці десять років з дитячого будинку сімейного типу Світлани Вікторівни та Олександра Миколайовича усиновлено 3 дітей. 

«Сьогодні в родинах нашого району зростають 10 усиновлених дітей. Зберігаючи таємницю усиновлення, ми не можемо назвати прізвища цих людей, але з впевненістю можемо сказати, що завдяки їх любові, гуманності і милосердю діти знайшли матір та батька, щасливу родину, сімейний затишок. – зазначила начальник служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Тетяна ТУНІК. – Хочеться побажати батькам і діткам перш за все міцного здоров’я, віри в добро, натхнення, терпіння і обов’язково любові».

У теплому родинному колі були вручені подарунки дітям та батькам-вихователям.