АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ВИХОВАННЯ І РОЗВИТКУ ДІТЕЙ ВИРІШУЮТЬСЯ СПІЛЬНО

13 прийомних батьків та батьків-вихователів, які виховують 25 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали фахову консультацію, пораду та підтримку

За сприяння Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбулось засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів. У ході заходу кожен мав змогу отримати відповіді на запитання, що їх цікавили.

Головний спеціаліст відділу персоніфікованого обліку пільгових категорій населення та постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Вікторія БАЙВЕРДІЄВА надала інформацію щодо оздоровлення дітей пільгових категорій.

Під час зустрічі відбулось обговорення питання про необхідність дотримання дітьми режиму дня, раціонального розподілу часу активної діяльності та відпочинку, планування особистого бюджету, змістовне проведення дозвілля.

«Такі зустрічі є потрібними, оскільки дають змогу спеціалістам краще побачити проблеми, з якими батьки-вихователі та прийомні батьки стикаються у повсякденному житті, а батькам – отримати фахову консультацію, почути слова поради та підтримки, віднайти шляхи подолання проблем», – зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.