ДІТЕЙ ПОТРІБНО ВЧИТИ ТВОРИТИ ДОБРО

До Міжнародного дня спонтанного прояву доброти Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для прийомних дітей та дітей-вихованців проведено захід «Милосердя і доброта – крила нашої душі»

«Справжня доброта не повинна чекати похвали або подяки. Головна нагорода за доброту – радість людей чи тварин, тих, кому несподівано допомогли», – зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО, звертаючись до дітей.

Діти працювали над цікавими завданнями «Коло добра», «Скринька народної мудрості», «Твої добрі вчинки» та над оформленням плакату «Прояви доброту», а на завершення отримали інформаційні листівки «Правила доброти».

«Хотілося б, щоб у цей день ми всі просто озирнулися навколо себе і усвідомили, що поряд з нами є так багато людей, які чекають нашої посмішки, підтримки та розуміння. Нам варто спробувати виявляти доброту до всіх і повсякчас, адже добра багато не буває. Тож, давайте творити добро!», – закликала учасників заходу начальник відділу соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія ТИХЕНКО.