УЧНІВ СМІЛІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ ВЧИЛИ БОРОТИСЯ З БУЛІНГОМ

Виховання молодого покоління невід’ємна складова правопросвітництва. І дуже важливо, щоб діти усвідомлювали своє право бути захищеними і знали, як діяти у разі посягання на їхню честь та свободу

Про це йшлося під час профілактично-інформаційного заходу «Протидія булінгу в дитячому середовищі», проведеного Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді для учнівської молоді 6 – 9 класів Смілівського ліцею ім.Ф.Сахна.

«Нині серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми один до одного. Останніми роками визнано поширення такого явища, як шкільний булінг», – зазначила фахівець із соціальної роботи Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Інна ЗАБУГА.

Під час профілактично-інформаційного заходу учні більше дізнались про прояви та форми агресивної поведінки підлітків, ознайомились з переліком загальнолюдських цінностей та прикладами самоконтролю у різних критичних ситуаціях, що потребують розширення словникового запасу мовлення, розвитку гнучкості мислення, формування навичок толерантного спілкування.

Завдяки таким заходам кожен школяр має замислитись над своєю поведінкою та робити все для того, щоб зберегти дружні стосунки в колективі, уникаючи насильства та надаючи підтримку й допомогу один одному.