НА ПРИКЛАДАХ МУЖНОСТІ І ГЕРОЇЗМУ ДОБРОВОЛЬЦІВ ЗМІЦНЮЄТЬСЯ ПАТРІОТИЧНИЙ ДУХ ШКІЛЬНОЇ МОЛОДІ

З нагоди Дня добровольця у Великобубнівській загальноосвітній школі пройшла інформаційна година на тему виховання патріотизму у школярів

Боєць-доброволець Карпатської Січі Олександр з позивним «Кельт» провів для школярів Великобубнівської загальноосвітньої школи екскурс сторінками свого бойового шляху, відповів на численні запитання дітей.

Учні ознайомилися з історією виникнення добровольчого руху на Україні під час козацтва, Січових стрільців та другої світової війни, поринули в новітні події створення добровольчих батальйонів в часи Майдану.

«Саме завдяки добровольцям – тисячам звичайних українських громадян, їх мужності, патріотизму і відданості національним інтересам вдалося зупинити російського агресора, дати змогу мобілізувати сили в тилу й озброїти армію», – підкреслила психолог Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Катерина МАРТИНЕНКО.

Наприкінці заходу кожен із присутніх написав свої побажання для воїнів на жовто-блакитних стягах і долучився до створення словесного портрету добровольця, зібравши прислів’я, приказки, вислови народної творчості на одному полотні. Діти відтворили мужність, звитягу цих людей, які свідомо, за покликом власного серця, стали на захист своєї Батьківщини.