З НАГОДИ ДНЯ БАТЬКА ПРОВЕДЕНО РАЙОННИЙ СЕМІНАР

У Герасимівській ЗОШ I-II ступенів для учнів 7-8 класів пройшов районний семінар під назвою «Діти відображення батьків», проведений районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

«Тато для дитини – не просто рідна людини, а зразок чоловіка, символ мужності, приклад для наслідування», – наголосила на цьому фахівець із соціальної роботи Лариса СЕВЕРИН.

Під час заходу діти долучилися до цікавих завдань та ігор, тлумачення народної мудрості про батька, сім’ю. Присутній на семінарі прийомний батько Олександр МИКИТЕНКО поділився досвідом виховання своїх дітей, цікавими історіями із життя своєї родини, побажав молодому підростаючому поколінню бути хорошими синами та доньками.

Недарма і народна мудрість говорить, що не той батько, що сплодить, а той, що до розуму доводить. Тато – людина із сильним характером, міцними руками.

Наприкінці заходу учні разом із Катериною МАРТИНЕНКО створили вітальні листівки для своїх батьків та доповнили їх щирими побажаннями, лагідними словами для найрідніших у їхньому житті людей.