ПРИЙОМНІ БАТЬКИ ТА БАТЬКИ-ВИХОВАТЕЛІ ОТРИМАЛИ ДОПОМОГУ У ВИРІШЕННІ АКТУАЛЬНИХ ПРОБЛЕМ ВИХОВАННЯ І РОЗВИТКУ ДІТЕЙ

Роменським районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проведено чергове засідання групи взаємопідтримки для прийомних батьків та батьків-вихователів

Зібрання відбулось з метою здійснення соціальної підтримки, попередження виникнення обставин, які перешкоджають функціонуванню прийомних сімей та дитячих будинків сімейного типу, підтримання емоційного стану, отримання нових знань щодо виховання дітей.

Лікар комунального закладу Сумської обласної ради «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» Сергій ПОДРЄЗ, запрошений на зустріч з батьками, у цікавій змістовній формі, на реальних життєвих прикладах поінформував про шкідливі наслідки тютюнопаління, вживання алкоголю, наркотичних речовин особливо в підлітковому та юнацькому віці.

Заступник начальника відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації Наталія КІР’ЯН рекомендувала прийомним батькам, батькам-вихователям у разі виникнення питань щодо виплат щомісячної соціальної допомоги та грошового забезпечення, призначення пільг звертатися до спеціалістів управління.

З метою попередження суіцидальної поведінки дітей та підлітків директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО акцентувала увагу батьків на особливостях поведінки дітей, що свідчать про наявність суіцидальних намірів та причинах виникнення суіциду. 

«Важливим у спілкуванні учасників став обмін досвідом. На засіданні групи прийомні батьки та батьки-вихователі отримали допомогу у вирішенні актуальних проблем виховання і розвитку дітей», – зазначила Марина Сушко.