НА РОМЕНЩИНІ РОЗПОЧАТО БЛАГОДІЙНУ АКЦІЮ «СВЯТКОВИЙ ДЗВОНИК»

16 школярів із 7 сімей Роменського району отримали зошити, альбоми для малювання, кольоровий папір та картон, олівці, фарби, пластилін, клей та інше шкільне приладдя

З метою зменшення фінансового навантаження на сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають під соціальним супроводом центру, в рамках районної програми «Молодь Роменщини» на 2019 рік, Роменський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді подарував дітям набори канцелярських товарів.

Літні канікули – довгоочікувана і улюблена пора всіх школярів. Але після відпочинку так важко влитися в навчання у вересні. Разом з акцією спеціалісти центру провели профілактичну бесіду з дітьми та їхніми батьками. Дітям порадили не боятися труднощів і долати їх, увагу батьків звернули на важливості терплячого ставлення до особливостей поведінки дітей в період адаптації до навчання, запропонували частіше обіймати, говорити дітям, як вони їх люблять.

«Забезпечення здобуття дитиною освіти, створення належних умов для формування її інтелектуального та фізичного потенціалу є важливим обов’язком батьків», – підкреслила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.

Життя і діяльність дитини в школі і поза нею завжди має бути сповнене почуттям радості, світлою перспективою та надією на успіх. Тож разом з канцелярським приладдям діти отримали корисні настанови на новий навчальний рік та безліч позитивних емоцій, відчули підтримку небайдужих людей.