ДОБРОТА І ЛЮБОВ – ГОЛОВНЕ, ЩО МИ ПОВИННІ ДАРУВАТИ НАШИМ ДІТЯМ

Під таким гаслом пройшла зустріч працівників служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації з батьками-вихователями дитячого будинку сімейного типу Беги Олександра Петровича та Беги Ганни Миколаївни та їх вихованцями, педагогічним колективом та учнями молодших класів Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат

«В останній день вересня в Україні відзначають День усиновлення. Це свято людяності, милосердя і, насамперед, свято для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною», – зазначила на зустрічі начальник служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Тетяна ТУНІК.

Під час зустрічі батьки-вихователі поділились досвідом сімейного виховання, а вихованці дитячого будинку сімейного типу разом з учнями молодших класів Глинської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат малювали на кульках свої долоні – символ сім’ї, добра, запускали мильні кульки, співали пісні та гарно провели час під час, поласувавши солодощами.

На обліку служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації перебуває 82 дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, з яких 18 дітей підлягають усиновленню. На даний час в Роменському районі проживає 11 усиновлених дітей.