РІВНИЙ ДОСТУП ГРОМАДЯН ДО СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ Є КЛЮЧОВОЮ УМОВОЮ СОЦІАЛЬНОЇ ЗГУРТОВАНОСТІ В ГРОМАДІ

Спеціалісти Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді долучилися до участі в обласному тренінгу «Методологія проведення оцінки потреб громади у наданні соціальних послуг»

Тренінг проводився в рамках загальнонаціонального проекту «Розвиток соціальної згуртованості в Україні шляхом посилення регіонального та місцевого захисту внутрішньо переміщених осіб, ветеранів та інших осіб, які постраждали від конфлікту», що реалізує Stabilization Support Services завдяки фінансовій підтримці Уряду Великої Британії.

«Протягом останніх років в Україні триває масштабний процес реформування в усіх суспільних сферах, одне з провідних місць займає реформа децентралізації. Саме зараз відбувається передача повноважень у сфері соціального захисту на рівень ОТГ. У період проведення реформи децентралізації вкрай важливо не забувати про якість надання соціальних послуг населенню, підвищення обізнаності з принципів надання соціальних послуг у громаді», – зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.