НА РОМЕНЩИНІ ПРИВІТАЛИ ПРИЙОМНИХ БАТЬКІВ ТА БАТЬКІВ-ВИХОВАТЕЛІВ

30 вересня в Україні відзначили 10-ту річницю запровадження Дня усиновлення. Це свято батьків і дітей, соціальних працівників та усіх причетних до цієї благородної справи, нашої держави в цілому, яка поступово втілює на практиці гасло «Чужих дітей не буває»

З нагоди цієї дати прийомні батьки та батьки-вихователі приймали вітання від Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Зі словами вдячності звернулась до батьків директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО: «Ви даєте дітям надію на щасливе дитинство і повноцінне майбутнє, вселяєте у зболені дитячі серця і душі віру в життя, навчаєте дітей бути впевненими у собі. Дякую Вам за теплоту і любов, яку даруєте дітям».

Батьки отримали чудові подарунки, оформлені у вигляді фотоколажів. Фотографії нагадуватимуть про яскраві події в житті родин і послужать привабливим декором їх осель.

«Хай повняться дитячим щасливим сміхом Ваші домівки, ростуть здоровими і успішними діти. Хай щедрість та милосердя Ваших душ заради дітей примножуються з кожним днем!», – побажала начальник відділу Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталія ТИХЕНКО.