ПРОВЕДЕНО ПЕРЕВІРКУ ГОТОВНОСТІ СІМЕЙ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ В СКЛАДНИХ ЖИТТЄВИХ ОБСТАВИНАХ, ДО ОСІННЬО-ЗИМОВОГО ПЕРІОДУ

На контролі в Роменському районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно перебувають сім’ї, що опинилися в складних життєвих обставинах

З настанням холодів та погіршенням погодних умов спеціалісти центру здійснили перевірку готовності даних сімей до осінньо-зимового періоду. Увагу було зосереджено на готовності опалювальних систем, пічного опалення, забезпеченні сімей твердим паливом, продуктами харчування, теплим одягом.

З батьками та дітьми проведено бесіди щодо дотримання температурного режиму у помешканнях, обов’язкового виконання правил пожежної безпеки та надано інформацію про установи, в яких можна отримати допомогу у разі виникнення проблем з електро- та газопостачанням.

За потребою, надано консультації щодо оформлення державної соціальної допомоги та житлових субсидій, інформаційні послуги, надано гуманітарну допомогу.

«Мобілізація спільних зусиль, постійний контроль та своєчасне усунення недоліків є запорукою стабільного проходження осінньо-зимового періоду кожної родини, яка потрапила у складні життєві обставини», – зазначила директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО.