ПРІОРИТЕТНИМ НАПРЯМКОМ У СФЕРІ ОСВІТИ У РОМЕНСЬКОМУ РАЙОНІ Є ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЗБЕРІГАЮЧИХ ТЕХНОЛОГІЙ

На цьому наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА під час наради директорів закладів загальної середньої освіти

З керівниками освітніх закладів Роменського району обговорили шляхи упровадження та удосконалення заходів з підвищення енергоефективності та енергозбереження у закладах освіти.

ВИЗНАЧЕНО КРАЩИХ ЮНИХ ВОКАЛІСТІВ РОМЕНЩИНИ

«Переконана, що сьогодні зібралися найталановитіші представники учнівства району, які мають чудову нагоду продемонструвати свої вокальні та хореографічні здібності», зазначила начальник відділу освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА

Учасниками районного конкурсу юних вокалістів «Співуча веселка» стали 36 юних вокалістів закладів загальної середньої освіти із Хмелова, Великих Бубнів, Анастасівки, Біловод, Бобрика, Коржів, Миколаївки, Перехрестівки, Пустовійтівки, Плавинища, Бацманів, Погожої Криниці, Діброви, Смілого та Овлашів.

РАЙОННИЙ КОНКУРС УКРАЇНСЬКОГО НАРОДНОГО ТАНЦЮ «ВІНОЧОК ДРУЖБИ» ВІДБУВСЯ У ПУСТОВІЙТІВЦІ

Свою творчість презентували хореографічні колективи із Біловодської, Бобрицької, Миколаївської, Перехрестівської, Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Погожокриницького НВК та опорного навчального закладу «Хмелівський НВК»

Вітаючи учасників конкурсу, начальник відділу освіти молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації Олена ШАПОВАЛОВА побажала учнівству Роменщини творчої наснаги і натхнення, завзятості і сміливості у своїх прагненнях.

НА ЗНО БЕЗ ПАСПОРТА «ЗАСЬ»

Школярі, яким вже виповнилося 14 років, щоб взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, зобов’язані мати документ, що посвідчує особу

Паспорт, який оформлюється вперше, видається не пізніше ніж через 20 робочих днів з дня оформлення заяви-анкети для його отримання.

More Articles...

  1. ВІДОМИЙ МОВОЗНАВЕЦЬ ОЛЕКСАНДР АВРАМЕНКО ПРОВІВ МАЙСТЕР-КЛАС ДЛЯ ПЕДАГОГІВ ТА УЧНІВ РОМЕНЩИНИ
  2. У РОМЕНСЬКОМУ МІСЬКОМУ БУДИНКУ КУЛЬТУРИ ВІДБУЛОСЯ СВЯТО ТАЛАНОВИТИХ ТА ТВОРЧО-ОБДАРОВАНИХ ДІТЕЙ
  3. ВІДПОВІДНО ДО РОЗПОРЯДЖЕННЯ КАБМІНУ ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЙ, МІСТ ТА ОТГ МАЮТЬ ЗАБЕЗПЕЧИТИ РОЗВАНТАЖЕННЯ ДОШКІЛЬНИХ ГРУП У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ
  4. МОЛОДЬ РОМЕНЩИНИ ОБИРАЄ ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ
  5. У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ РАЙОНУ ВШАНУВАЛИ П'ЯТУ РІЧНИЦЮ КРИМСЬКОТАТАРСЬКОГО СПРОТИВУ
  6. У ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ВІДЗНАЧИЛИ МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ
  7. ПАМ'ЯТЬ ЄДНАЄ УКРАЇНЦІВ
  8. ОСВІТЯНИ СУМЩИНИ ОТРИМУЮТЬ ГРАМОТИ МІНІСТЕРСТВА ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ
  9. НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА – НАРАЗІ КЛЮЧОВА ОСВІТНЯ РЕФОРМА, – ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ
  10. МІНІСТР ОСВІТИ І НАУКИ ЛІЛІЯ ГРИНЕВИЧ НА СУМЩИНІ: «Я ТУТ ЗУСТРІЛАСЬ ІЗ ДУЖЕ ГАРНИМИ ВЧИТЕЛЯМИ, ЯКІ МИСЛЯТЬ УЖЕ В ІНШИЙ СПОСІБ ПРО ПІДХОДИ, ЯКИМИ ТРЕБА НАВЧАТИ СУЧАСНИХ ДІТЕЙ»