ЧЕРГОВІ СПОРТИВНІ ЗДОБУТКИ ВАЖКОАТЛЕТІВ РОМЕНЩИНИ

З 04 лютого по 09 лютого в м. Харків проводився чемпіонат України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл, закладів спеціалізованої освіти спортивного профілю (2001 р.н. та молодші), в яких взяла участь команда Роменської районної спортивної школи ім. П.Калнишевського

В особистому заліку серед призерів змагань у своїх вагових категоріях по сумі двоборства (ривок+поштовх) треті місця зайняли Максим ПОПАДИНЕЦЬ Владислав АНТОХ.

РОМЕНСЬКА ДЮСШ ІМ. КАЛНИШЕВСЬКОГО ВИБОРОЛА ЧЕРГОВІ ТРИ МЕДАЛІ

Команда Роменського району вдало виступила на змаганнях з біатлону серед школярів за програмою обласної Гімназіади, завоювавши дві золоті і одну срібну медалі

Змагання серед юнаків та дівчат по двох вікових групах проводилися на навчально-тренувальній базі «Динамо» м. Суми.

У віковій групі 2002-2003 року народження Владислав ЧИХАРЬ переміг у спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами, а також зайняв друге місце у масовому старті на 10 км з чотирьма вогневими рубежами, поступившись товаришу по команді Сергію СУПРУНУ.

ЛИЖНІ ПЕРЕГОНИ РАЙОННОГО РІВНЯ ВИЗНАЧИЛИ КРАЩИХ

В урочищі «Вогневщина» м. Ромни проведено першість Роменського району з лижних гонок серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів та І-ІІ ступенів в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів

Серед закладів загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів змагання проводилися по двох вікових групах. Старші юнаки та дівчата 2001-2003 років народження змагалися на дистанції 5 та 3 кілометри, молодша вікова група 2004 року народження та молодші, відповідно долали дистанції 3 та 2 кілометри.

ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО – ЗНОВУ НА ПЕРШИХ СХОДИНКАХ СПОРТИВНОГО П’ЄДЕСТАЛУ

Команда Роменського району зайняла призові місця на Чемпіонаті області з біатлону, який пройшов минулого тижня на навчально-тренувальній базі «Динамо» м. Суми

Владислав ЧИХАРЬ святкував перемогу в спринтерській гонці на 7,5 км з двома вогневими рубежами та масовому старті 10 км з чотирьма вогневими рубежами, Олександр РОДІТЄЛЄВ переміг у масовому старті на 12,5 км, а також зайняв друге місце в спринті на 10 км, Вікторія ЄРМАКОВА перемогла в спринті на 7,5 км та масовому старті на 10 км.

ЮЛІЯ РУБАНЕНКО НА ТРЕТІЙ СХОДИНЦІ П’ЄДИСТАЛУ НА ВІДКРИТОМУ ЧЕМПІОНАТІ СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ЛЕГКОЇ АТЛЕТИКИ

Команда Роменського району взяла участь у відкритому чемпіонаті Сумської області з легкої атлетики серед юнаків, дорослих та ветеранів у приміщенні серед збірних команд міст та районів, який проходив у легкоатлетичному манежі м.Суми

Серед призерів змагань в віковій групі 2002-2005 р.н. у штовханні ядра Юлія РУБАНЕНКО (с. Перехрестівка), яка зайняла третє місце.