ДЕНЬ ОЛІМПІЙСЬКОГО БІГУ

Активний здоровий спосіб життя стає все більш актуальним у нашому соціумі. На стадіоні в с. Пустовійтівка відбувся традиційний легкоатлетичний забіг, учасниками якого стали близько 250 дітей різного віку із Роменщини

Організаторами Дня олімпійського бігу виступили Сумське обласне відділення національного олімпійського комітету України у Сумській області й відділ освіти молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації.

ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ. П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ПІДНЯЛИСЯ НА ТРЕТЮ СХОДИНКУ П’ЄДЕСТАЛУ ПОШАНИ

Спортсмени Роменщини вдало виступили на відкритій особистій першості громадської організації «Сумська територіальна організація ВФСТ «Колос» з легкоатлетичного кросу, присвяченій пам’яті ЗТУ В.М.Синявіна

Юні вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського здобули змагального досвіду і піднялися на п’єдестал пошани, зайнявши призові треті місця: в бігу на 500 метрів Анастасія СИТНИК (вікова група 2008-2009 р.н.), Артем ЯРЕМЕНКО (вікова група 2006-2007 р.н.), та в бігу на 1000 метрів Ксенія ПРИХОДЬКО (вікова група 2004-2005 р.н.).

ОЛЕКСАНДРА ГОЛУБ ЗАЙНЯЛА ТРЕТЄ МІСЦЕ НА ЧЕМПІОНАТІ УКРАЇНИ З ВАЖКОЇ АТЛЕТИКИ СЕРЕД МОЛОДІ

Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського у складі збірної Сумської області вдало виступили на Чемпіонаті України з важкої атлетики серед молоді до 23 років у м. Чорноморськ Одеської області

Особливих похвал заслуговує Олександра ГОЛУБ, яка по сумі двоборства (ривок та поштовх) виконала норматив «Майстер спорту України» і в підсумковому протоколі зайняла 3 місце.

ПРОВЕДЕНО II ЕТАП ЛЕГКОАТЛЕТИЧНОГО ЧОТИРИБОРСТВА У ЗАЛІК ХХVІІ СПОРТИВНИХ ІГОР ШКОЛЯРІВ

На стадіоні імені Володимира ОКІПНОГО в місті Ромни проведено ІІ етап районних змагань з легкоатлетичного чотириборства серед закладів середньої освіти І-ІІ ступенів та І-ІІІ ступенів в залік ХХVІІ спортивних ігор школярів

У змаганнях взяли участь 6 команд закладів середньої освіти І-ІІ ступенів, 13 команд закладів середньої освіти І-ІІІ ступенів: дівчата та юнаки змагалися в бігові на 60 метрів, стрибках у довжину та метанні м’ячика; дівчата – у бігові на 500 метрів, юнаки – у бігові на 800 метрів.

ВАЖКОАТЛЕТИ ПРИСВЯТИЛИ СВОЇ ПЕРЕМОГИ ПАМ’ЯТІ ГЕРОЇВ ЧОРНОБИЛЯ

Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського вибороли призові місця на Всеукраїнському турнірі з важкої атлетики

ХХVІІІ відкритий Всеукраїнський турнір з важкої атлетики «Пам’яті Героїв Чорнобиля» зібрав у м. Славутич Київської області юнаків та дівчат 2002 року народження та молодших з 25 областей України. Вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського зайняли три призових місця. По сумі двоборства (ривок та поштовх) у ваговій категорії 73 кг переміг Артем МИШКО, Андрій ЄВТУШЕНКО показав третій результат. У ваговій категорії 81 кг І місце зайняв Артем МАТВІЄНКО.