Транспортна інфраструктура

Інформація оновлена 01.03.2019

ВОЛОДИМИР ГРОЙСМАН ЗАКЛИКАЄ ГОЛІВ МІСТ ТА РЕГІОНІВ ВНЕСТИ ПИТАННЯ ДОТРИМАННЯ БЕЗПЕКИ РУХУ В ЗАГАЛЬНІ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ТЕРИТОРІЙ

Прем’єр-міністр України Володимир ГРОЙСМАН закликав міських голів та керівників органів місцевої влади різних рівнів внести та активно опікуватися питаннями безпеки руху в рамках виконання регіональних стратегій розвитку

Про це він сказав під час засідання Координаційної ради з безпеки дорожнього руху. «Важлива безпека всередині міст. Я тут говорю як фахівець», – сказав Володимир Гройсман.

ГРОМАДИ НА СУМЩИНІ МАЮТЬ ЗМОГУ РЕМОНТУВАТИ ДОРОГИ ЗА ПРОГРАМОЮ СПІВФІНАНСУВАННЯ 50\50

Перший заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ під час публічного звіту «Результати ремонту та будівництва доріг за 2018 рік» закликав керівників місцевих органів самоврядування до взаємодії у вирішенні питання відновлення дорожнього полотна в області

Говорячи про гостроту питання якості місцевих доріг, Вадим Акпєров зазначив про готовність обласної влади підтримувати ініціативу керівників міст і районів, сільських і селищних голів щодо формування переліку шляхів місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності, де буде виконано ремонт у 2019 році.

РАЙОННА ВЛАДА НАГОЛОШУЄ НА БЕЗУМОВНОМУ ДОТРИМАННІ БЕЗПЕКИ ДОРОЖНЬОГО РУХУ

З 26 листопада по 21 грудня на автошляхах області та району триває комплекс профілактичних заходів на автотранспорті «Перевізник зима – 2018»

«Заходи спрямовані на профілактику та зниження аварійності за участі пасажирського транспорту, дотримання водіями вимог правил дорожнього руху та правил перевезення пасажирів. Основна мета – убезпечення пасажирів», – підкреслила заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА під час засідання координаційної ради, що відбулася за участю перевізників, які працюють на приміських автобусних маршрутах району.

ПРИДБАННЯ КОМУНАЛЬНОГО ТРАНСПОРТУ ПОКРАЩИТЬ ЯКІСТЬ ОБСЛУГОВУВАННЯ СІЛЬСЬКОГО НАСЕЛЕННЯ

За рахунок коштів районного бюджету комунальним підприємством «Архітектурно-планувальне підприємство» Роменської районної ради Сумської області придбано 4 нові автобуси на загальну суму 4,2 млн. гривень.

«Закупівля комунального транспорту забезпечить безперебійне надання послуг з перевезення пасажирів у віддалені населені пункти, які недостатньо забезпечені регулярним транспортним сполученням», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА.