ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ ЗАГАЛЬНОЮ ПЛОЩЕЮ 0,1454 ГА, ЗА АДРЕСОЮ: М. РОМНИ, 3-Й ПРОВ. ЧЕРВОНОЇ, 61 В/1 НА ТЕРИТОРІЇ БОБРИЦЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ДЛЯ БУДІВНИЦТВА ТА ОБСЛУГОВУВАННЯ БУДІВЕЛЬ ТА СПОРУД

Завершено роботи по розробці детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд. Розробник Проектний інститут «УКООППРОЕКТ»

Завершено роботи по розробленню детального плану території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд, який було розроблено на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 31.08.2016 № 250-ОД «Про виготовлення детального плану території земельної ділянки» Проектним інститутом «УКООППРОЕКТ».

Зауважень та пропозицій до вищевказаного проекту, відповідно до Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, за вказаною адресою та телефонами від громадськості не надходило. 

Детальний план території земельної ділянки загальною площею 0,1454 га, за адресою: м. Ромни, 3-й пров. Червоної, 61 В/1 на території Бобрицької сільської ради для будівництва та обслуговування будівель та споруд затверджено розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 25.01.2017 № 15-ОД.

Матеріали детального плану: