ЗАВЕРШЕНО РОБОТИ ПО РОЗРОБЦІ ДЕТАЛЬНОГО ПЛАНУ ТЕРИТОРІЇ КОМПЛЕКСУ ПО ПРИЙМАННЮ, ДОВЕДЕННЮ ДО ТОВАРНИХ КОНДИЦІЙ, ЗБЕРІГАННЮ ТА ВІДВАНТАЖЕННЮ ЗЕРНОВИХ ТА ОЛІЙНИХ КУЛЬТУР МІСТКІСТЮ 60 000 ТОН ПО ВУЛ. БІЛОВОДСЬКА, 1 В С. БІЛОВОД

Завершено роботи по розробці детального плану території комплексу по прийманню, доведенню до товарних кондицій, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур місткістю 60 000 тон по вул. Біловодська, 1 в с. Біловод Роменського району, Сумської області. Розробник Сумський інститут архітектурного проектування

Детальний план території був розроблений на підставі розпорядження Роменської районної державної адміністрації від 28.08.2017 № 250-ОД «Про розроблення детального плану території земельної ділянки» Сумським інститутом архітектурного проектування.

Зауважень та пропозицій до зазначеного проекту, відповідно порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 р. № 996, за вказаною адресою та телефонами від громадськості не надходило. 

Детальний план території комплексу по прийманню, доведенню до товарних кондицій, зберіганню та відвантаженню зернових та олійних культур місткістю 60 000 тон по вул. Біловодська, 1 в с. Біловод Роменського району Сумської області затверджено розпорядженням голови Роменської районної державної адміністрації від 15.01.2018 № 08-ОД.

Матеріали детального плану: