Розвиток підприємництва

Інформація оновлена 21.03.2019

УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІЧНОГО, АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ТА ТОРГІВЛІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

РАЙОННА ВЛАДА ЗАКЛИКАЄ ПРЕДСТАВНИКІВ МАЛОГО І СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ КОРИСТУВАТИСЯ ІНСТРУМЕНТАМИ, ЯКІ ДАЄ ДЕРЖАВА НА БЕЗПОВОРОТНІЙ ОСНОВІ

Районною програмою розвитку малого та середнього підприємництва на 2017-2020 роки передбачено часткову компенсацію сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах

Про механізм отримання часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими суб’єктами малого підприємництва у державних банківських установах говорила з представниками банківських установ заступник голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА.

НАРОДНИЙ ДЕПУТАТ, ГОЛОВА КОМІТЕТУ ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ НІНА ЮЖАНІНА ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗАСІДАННІ РАДИ ПІДПРИЄМЦІВ СУМЩИНИ

Голова комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Ніна ЮЖАНІНА обговорила з представниками бізнес кіл Сумщини перспективи, які відкриваються перед підприємцями завдяки реформі децентралізації

Говорячи про зміни, які відбуваються сьогодні в митній та податковій політиці Ніна ЮЖАНІНА відзначила, що нинішній діалог з підприємцями – це змога знайти порозуміння та компроміси щодо виявлення актуальних проблем та прогалин і корегування економічної ситуації на краще. «Зараз ми маємо розпочати відверту розмову сторін влади і бізнесу. Якщо ми хочемо покращень – давайте їх робити разом», – закликала народний депутат України.

 

ЗА «КРУГЛИМ СТОЛОМ» ОБГОВОРИЛИ ПРОБЛЕМНІ ПИТАННЯ У СФЕРІ ЗАХИСТУ ПРАВ СПОЖИВАЧІВ ТА ШЛЯХИ ЇХ ВИРІШЕННЯ

Представники районної та міської влади,  Держпродспоживслужби зустрілися з суб’єктами господарювання за «круглим столом»

Захід організовано з метою розвитку взаємодії між державними органами, органами місцевого самоврядування, громадськими об’єднаннями споживачів, представниками бізнесу, відповідно до Концепції державної політики у сфері захисту прав споживачів.

ПРО ВИСТАВКОВО-ЯРМАРКОВІ ЗАХОДИ В 2019 РОЦІ

До уваги суб’єктів господарювання, підприємств, організацій та установ

Інформацію про виставково-ярмаркові заходи можна дізнатися на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку і торгівлі України. У рубриці «Розвиток експорту» опубліковано «Перелік заходів виставково-ярмаркової діяльності в Україні у 2019 році» та «Перелік виставок і ярмарків за кордоном у 2019 році».