ЗА ДОСВІДОМ – У ЧЕРНЕЧЧИНСЬКУ ГРОМАДУ

Досвід Чернеччинської громади Охтирського району переймали представники огранів місцевого самоврядування всіх рівнів Роменщини

Керівник громади Роман БУБЛИК презентував гостям програму розвитку громади на 2020 рік та її здобутки у 2018-19 роках. Акцентував увагу не тільки на досягненнях та планах, а й на проблемних питаннях.  Зокрема, щодо налагодження ефективного функціонування мережі бюджетних закладів, наповнення сільського бюджету. Не менш важливим питанням стало й наближення якісних послуг для мешканців громади.

Особливо гості зацікавилися досвідом роботи старости. Багато запитань було до виконуючого обов’язки старости Хухрянського округу Михайла ЯЦЮКА, який детально розповів про свої повноваження, коло обов’язків в порівнянні з обов’язками сільського голови. Із позитивних зрушень відмітив, що об’єднавшись в одну громаду села змогли розпочати ремонти і реконструкцію закладів соціальної сфери, дорожнього покриття, про що раніше годі було мріяти.

Учасники заходу відвідали один з двох опорних навчальних закладів ОТГ  Хухрянську ЗОШ, а також Хухрянський  СБК, Гаймошенківський СК, відділення тимчасового або постійного проживання Комунальної установи «Центр соціальних послуг», ознайомились з роботою Комунальної установи  «Служба з експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» та оглянули оновлене приміщення ЦНАПу.

станови «Служба по експлуатації об’єктів комунальної власності та благоустрою» та оглянули оновлене приміщення ЦНАПу.

14 1 14 2
14 3 14 4
14 5 14 6

За матеріалами Чернеччинської ОТГ: http://bit.ly/2FWhs40