Веб-сторінки ліквідованих РДА

У СІЧНІ ТА ЛЮТОМУ НАСЕЛЕННЯ МАЄ ОТРИМАТИ ЗНИЖЕНУ ВАРТІСТЬ ПЛАТІЖОК ТАК САМО, ЯК І В ГРУДНІ

На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Олексій ГОНЧАРУК під час селекторної наради з керівниками ОДА. Участь у нараді взяла тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Ірина КУПРЕЙЧИК

Прем’єр-міністр закликав місцеву владу активніше застосовувати надані Урядом інструменти щодо зниження суми в платіжках на тепло і гарячу воду.

«За грудень люди отримали ціну в платіжках до 30% меншою. Проте опалювальний сезон ще триває. Тож у січні та лютому місцева влада ще має докласти зусиль, щоб українці платили менше за тепло», – сказав Олексій Гончарук. – Всі необхідні механізми для цього Уряд надав».

«Зараз ціна газу об’єктивно нижча, ніж за аналогічний період минулого року, що є результатом прозорого ринкового ціноутворення. Дякую місцевій владі в тих областях, де відбулося перерахування тарифів. На сьогодні урядовим механізмом перерахунку скористалися 143 підприємства у 21 області та Києві. Ті представники на місцях, які досі цього не зробили – закликаю активно долучитись до процесу», –  наголосив Прем’єр-міністр.

Олексій Гончарук доручив Міністерству розвитку громад та територій України надати фахівцям на місцях методологічну підтримку, контролювати ситуацію та забезпечити розв'язання проблемних питань у разі їх виникнення.

Нагадаємо, що перерахунки цін на теплопостачання стали можливими завдяки прийнятій постанові Уряду №1082 від 24 грудня 2019 року. Дане рішення ухвалене на виконання доручення Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО, яким надано місцевій владі інструмент для зменшення суми в платіжці за тепло і гарячу воду до 30%.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/oleksij-goncharuk-u-sichni-ta-lyutomu-lyudi-mayut-otrimati-znizhenu-vartist-platizhok-yak-i-v-grudni