ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПЕРШОЇ ЗБІРКИ ПОЕЗІЇ ТА ПРОЗИ «СЮЖЕТНИЙ ПОВОРОТ» КАТЕРИНИ ЛЕНЕЦЬ

Молода авторка Катерина Ленець, учасниця районного літературно-мистецького конкурсу «Собори душ» ім.Й.Дудки презентувала першу збірку поезії та прози

У Всесвітній день письменника у Роменській районній бібліотеці ім. Йосипа Дудки. Авторка, випускниця Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст., наразі навчається у Сумському вищому училищі культури і мистецтв ім. Д. Бортнянського. Збірка «Сюжетний поворот» Катерини Ленець, творчий псевдонім Реббека Стім, невелика за обсягом, містить філософські думки та торкається глибин людської душі.

«Шанувати і любити рідну мову, розкривати для себе її велич, плекати, берегти її в усій красі для себе і наступних поколінь» - наголосив, звертаючись до молоді, голова Роменської районної державної адміністрації Валерій БІЛОХА у своєму виступі.

Завітали на зустріч голова Сумського земляцтва у м.Києві Іван Рішняк, письменники-земляки Микола Гриценко, Олександр Шугай, Михайло Шевченко, які дали настановчі поради молодому автору-початківцю та відзначили, щоб юна Катерина Ленець виважено ступала на письменницький поріг із гармонійним світлим прозаїчним Словом, відкриваючи себе читачам.

Вітали молодого автора організатори районного літературно-мистецького конкурсу «Собори душ» ім. Йосипа Дудки, які опікуються молодими талантами Роменського краю директор бібліотеки Наталія Рибачок, виконавчий директор ГО «Роменське земляцтво» Надія Карпенко, письменниця, заслужений вчитель України Тамара Марченко.

Директор Миколаївської ЗОШ І-ІІІ ст. Тетяна Матяш, вчителі-наставники Іван Расько, Людмила Дяченко з почуттям гордості за свою ученицю, бажали молодій авторці успіхів на життєвому шляху, який тільки відкривається перед нею. Уривки з книги зачитали учні з рідної школи та мама авторки – Людмила Ленець. Звучали пісні у виконанні Інни Олексенко.

Кожна письменницька зустріч – це теплота спілкування, радість від занурення у цілющі джерела поетичного, прозового слова, яке єднає всіх, що прагнуть до творчих пошуків.