ДО УВАГИ ГРОМАДЯН!!!

Для запобігання коронавірусній інфекції COVID-19 в Україні впроваджено карантин. Щоб уберегти людей похилого віку від ризику захворювання на коронавірус, керуючись протоколом позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 12.03.2020 № 2, Пенсійний фонд Сумщини ТИМЧАСОВО СКАСОВУЄ:

виїзди Пенсійного допомогомобіля;

прийоми громадян керівництвом Пенсійного фонду Сумщини у режимі Skype-зв’язку;

особисті виїзні прийоми громадян;

прийоми громадян у віддалених пунктах обслуговування.

Звернутися до Пенсійного фонду Сумщини під час карантину, оголошеного в Україні з 12 березня по 3 квітня 2020 року, можна:

За телефонами «гарячих» ліній: (0542) 65-25-71, (0542) 67-95-76.

Через вебпортал електронних послуг Пенсійного фонду України: https://portal.pfu.gov.ua. Зареєструвавшись на вебпорталі, в Особистому кабінеті в меню ліворуч, у розділі «Комунікації з ПФУ» можна подати звернення до Пенсійного фонду.
Електронною поштою: Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра. або надіславши лист на адресу: 40009, м. Суми, вул. Пушкіна, 1.

Під час карантину наполегливо просимо відвідувати Пенсійний фонд Сумщини у разі нагальної потреби. Уникайте натовпу, тримайте відстань не менше 1 метра від іншої людини, використовуйте медичні маски та дезінфікуючі засоби, обов’язково мийте руки після відвідування громадських місць.

ЗВЕРТАЄМОСЯ ДО КЛІЄНТІВ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ СУМЩИНИ

Дякуємо за розуміння!