ВІДНОВЛЕННЯ РОБОТИ ДОШКІЛЬНОГО НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ (ЯСЛА-САДОК) «ТЕРЕМОК» ПЛАВИНИЩЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

4 червня 2020 року тимчасово виконуючий обов’язки голови Роменської районної державної адміністрації Інна НАУМОВА у складі робочої групи відвідала Плавинищенський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) «Теремок» Плавинищенської сільської ради з метою прийняття рішення щодо відновлення роботи в умовах карантину

«До прийому дітей у закладі дошкільної освіти готувалися заздалегідь: закупили дезінфектори, медичні маски, рукавички, паперові рушники та серветки», – зазначила завідувачка дитячого садка Тетяна КРИВОГУЗ під час конструктивного діалогу. Вона також познайомила присутніх з алгоритмом дій працівників закладу - дітей прийматимуть у батьків на вулиці, на території дошкільного закладу, дотримуючись дистанції; одразу вимірюватимуть температуру тіла безконтактним термометром, а при вході у приміщення діти обов’язково мають скористатися антисептиком; батькам до закладу заходити заборонено.

«Створити безпечні умови перебування дітей у дитячих садках та зберегти їх здоров’я – сьогодні головне завдання органів місцевої влади та адміністрації закладів дошкільної освіти», - наголосила під час обстеження закладу начальник відділу освіти Олена ШАПОВАЛОВА.

З підсумками роботи комісія відзначила готовність закладу дошкільної освіти Роменського району до роботи в умовах карантину відповідно до Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), затверджених постановою Головного санітарного лікаря України від 21.05.2020 № 25.  

9 червня для дітей дошкільного віку свої двері відкриють чотири дошкільні заклади Роменського району. Їх відкриття із нетерпінням чекають батьки, які працюють.