АУДИТОРИ СУМЩИНИ ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ВІДШКОДУВАННЯ ВТРАТ НА СУМУ 8,1 МЛН ГРН ПРОТЯГОМ СІЧНЯ – ТРАВНЯ 2020 РОКУ

Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня ‒ травня 2020 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів за результатами проведених ревізій та перевірок на загальну суму 8,1 млн грн

За підсумками здійснених державних фінансових аудитів впроваджено 39 пропозицій, з яких 12 ‒ спрямовані на досягнення додаткового економічного або соціального ефекту, загальна сума досягнутого економічного ефекту (додаткового результату) становила 12,5 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій за результатами проведених заходів державного фінансового контролю прийняли 42 управлінських рішення.

Матеріали 10 заходів державного фінансового контролю управлінням передано до правоохоронних органів для відповідного реагування, правоохоронні органи відповідно розпочали 3 досудових розслідування та вручили 1 письмове повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За допущені порушення 17 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 4 ̵ до дисциплінарної та 8 ̵ до матеріальної.

За матеріалами Урядового порталу: https://www.kmu.gov.ua/news/auditori-sumshchini-zabezpechili-vidshkoduvannya-vtrat-na-sumu-81-mln-grn-protyagom-sichnya-travnya-2020-roku