ВІДВІДАЛИ ПРИЙОМНІ СІМ’Ї ТА ДИТЯЧИЙ БУДИНОК СІМЕЙНОГО ТИПУ

У зв’язку з пом’якшенням карантину працівники Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відновили відвідування прийомних сімей та дитячого будинку сімейного типу. Зокрема, 19 червня в ході соціального супроводження було здійснене відвідування прийомних сімей с. Житнє, с. Бобрика та дитячого будинку сімейного типу с. Герасимівки

Під час зустрічей в родинах були обговорені питання літнього оздоровлення прийомних дітей, дітей-вихованців, подальшого продовження навчання дітей-вихованців в інших навчальних закладах та питання щодо безпечної поведінки в період літніх канікул. Прийомні батьки та батьки-вихователі приділяють дітям дуже багато уваги, індивідуально підходять до розвитку їхніх творчих здібностей, заохочують дітей до навчання та праці.

Крім того, директор центру Марина СУШКО цікавилась життям сімей, їхніми проблемами, з’ясувала, чи потрібна родинам якась допомога. І, безперечно, щиро подякувала батькам за щоденну натхненну працю, за любов і турботу про дітей.