СУБ’ЄКТИ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ

На базі Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відбувся круглий стіл з суб’єктами соціальної роботи на тему: Про стан подолання та профілактики соціального сирітства на території Роменського району»

До обговорення долучилися директор Роменського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Марина СУШКО, тимчасово виконуючий обов’язки начальника служби у справах дітей Роменської районної державної адміністрації Наталія СТАРУН, інспектор з ЮП СП Роменського відділу поліції Алла КИРИЧЕНКО, головний спеціаліст відділу освіти Роменської районної державної адміністрації Діана ТОВЧИГРЕЧКА.

У своєму виступі Марина СУШКО зосередила увагу на проблемах та сучасному стані соціального сирітства в Роменському районі, наголосила на важливості популяризації усиновлення дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування. Спеціалісти центру ознайомили присутніх з інформаційним матеріалом відповідної тематики.

За результатами засідання, учасники визначили напрямки реалізації даного питання та обговорили шляхи подальшої співпраці.