ІННА НАУМОВА: «САМООБМЕЖЕННЯ ТА САМОДИСЦИПЛІНА СЬОГОДНІ, ДОПОМОЖЕ ЯКНАЙШВИДШЕ УСІМ ПОВЕРНУТИСЯ ДО ЗВИЧНОГО ЖИТТЯ»

Шановні жителі Роменщини!

Ситуація із поширенням коронавірусної інфекції залишається тривожною. За інформацією Сумського обласного лабораторного центру МОЗ України станом на 25 червня 2020 року на Сумщині 277 випадків захворювання на коронавірусну інфекцію.

За минулу добу Covid-19 підтвердили у 5 осіб (м. Суми – 1, м. Тростянець – 1, м. Охтирка – 1, м. Конотоп – 1, Роменський р-н – 1). Наразі від Covid-19 в Сумській області одужало 195 осіб, з них 9 - за минулу добу (м. Суми –4, Буринь – 1, Тростянець – 1, Глухів – 1, Білопілля –1, Путивльський р-н -1

У зв’язку зі збільшенням кількості нових випадків захворювання звертаюся до усіх жителів району із закликом бути відповідальними, берегти своє життя та здоров’я, а також життя та здоров’я оточуючих.

Пам’ятайте! Аби уникнути захворювання на коронавірусну інфекцію, дотримуйтеся основних правил: ретельно мийте та дезінфікуйте руки, носіть захисну маску в громадських місцях, уникайте великого скупчення людей та дотримуйтеся соціальної дистанції, уникайте контакту з особами, які повернулися з-за кордону, а також своєчасно звертайтесь за допомогою до медичних працівників.

Самообмеження та самодисципліна сьогодні – це можливість зберегти здоров’я та якнайшвидше усім повернутися до звичного життя.

Будьмо відповідальними! Здоров’я усім!

 

З повагою,
Тимчасово виконуючий обов’язки 
голови Роменської районної 
державної адміністрації                                                                                                             Інна НАУМОВА