СУМЩИНА ГОТУЄТЬСЯ ГІДНО ВІДЗНАЧИТИ ЮВІЛЕЙ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

До ювілею Кобзаря в області буде проведено низку різноманітних заходів

«Рік, що розпочався, буде присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка. На виконання завдань Президента України Віктора ЯНУКОВИЧА він ознаменується масштабними урочистостями з нагоди ювілею вічного сучасника. Кожен житель регіону має вкотре усвідомити, що означає його творча спадщина для державотворення та розбудови майбутнього України», – зазначила заступник голови облдержадміністрації під час «прямого ефіру» на обласному телебаченні.

«Голова облдержадміністрації Ігор Яговдик під час апаратної наради підкреслив, що влада і громадськість мусять об’єднатися навколо цієї консолідуючої дати і доручив провести святкування 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка на високому рівні», – сказала Тамара Іщенко.

За її словами, Передбачено проведення літературно-мистецького свята «Великому Кобзарю – присвячується», наукових і краєзнавчих конференцій, літературних вечорів, книжкових та музейних виставок, конкурсів, концертів, літературних подорожей, усних журналів, зустрічей з видатними письменниками та поетами Сумщини, мультимедійних презентацій, виставок декоративно-ужиткового мистецтва. Масштабну виставку готує Сумський обласний краєзнавчий музей, поінформувала посадовець.