ЦЕНТР РОЗВИТКУ ДИТИНИ ДІЛИТЬСЯ ДОСВІДОМ

14 лютого 2014 року на базі Великобубнівського дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Берізка» працювала творча група вихователів дошкільних навчальних закладів Роменського району над темою «Формування у дітей стійкої мотивації на здоровий спосіб життя та повноцінний розвиток»

На засіданні були розглянуті питання щодо організації розвивально-виховного та навчального процесу з формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я, початкової компетентності у фізичній, психічній і соціальній сферах.

Учасники творчої групи ознайомилися з роботою інструктора з фізичного виховання Кандиби Олександра Анатолійовича, який провів заняття з плавання у басейні «Пересування у воді різними способами». Також відвідали заняття з фізичної культури у старшій групі, спортивну годину «Подорож на північ».

Хореограф дошкільного навчального закладу Гармашова Неля Євгеніївна провела майстер-клас по використанню танцювальних рухів під час проведення занять з фізкультури з теми «Інтеграція танцювальних та фізичних вправ для розвитку рухових якостей і формування постави на заняттях по хореографії».

Досягнення закладу по розвитку фізичного виховання презентувала вихователь - методист Топчій Світлана Миколаївна.

Завідуюча дошкільним навчальним закладом Корнух Тетяна Миколаївна наголосила на важливості роботи по збереженню та зміцненню фізичного і психічного здоров’я, підвищення розумової працездатності дітей дошкільного віку, створення необхідних передумов їх духовного і соціального здоров’я.

Учасники семінару переглянули фільм, який колектив Великобубнівського дошкільного навчального закладу «Центр розвитку дитини «Берізка» презентував на ІІ етап (обласний) Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах системи освіти України.