ГОЛОВОЮ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ ПРИЗНАЧЕНО БІЛОХУ ВАЛЕРІЯ ОЛЕКСАНДРОВИЧА

8 квітня у залі засідань Роменської районної державної адміністрації голова Сумської обласної державної адміністрації Шульга В.П. представив активу Роменщини нового очільника Роменської районної державної адміністрації Білоху В.О.

«Розпорядженням Президента України від 04 квітня 2014 року № 475/2014-рп головою Роменської районної державної адміністрації Сумської області призначено Білоху В.О.», - зазначив голова Сумської обласної державної адміністрації Шульга В.П.

«Перед новим очільником району стоїть важливе завдання - це соціально-економічний розвиток району, своєчасна виплата заробітних плат у бюджетній сфері, комунальних установах, це контроль за  своєчасною виплатою пенсій на Роменщині, а також проведення прозорих та демократичних виборів Президента України 25 травня 2014 року», – підкреслив керівник області.

Голова Роменської районної державної адміністрації Білоха В.О. звернувся до обласного керівництва, до присутніх зі словами вдячності за висловлену довіру, закликав представників влади, громадськості до активної співпраці з метою якісного виконання завдань, які сьогодні стоять на порядку денному, зокрема у галузі охорони здоров‘я, освіти, соціального захисту, комунальної сфери.

Також Валерій Олександрович акцентував увагу на соціально-економічному ровитку району, співпраці із малим та середнім бізнесом, із інвестиційними компаніями, а також запевнив, що ситуація у районі залишиться стабільною та буде контрольована.