ПРОВЕДЕНО ВИЇЗД «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ» В ПЛАВИНИЩЕНСЬКУ СІЛЬСЬКУ РАДУ

З метою посилення роботи, спрямованої на адресність надання всіх видів державної соціальної допомоги, підвищення якості надання населенню соціальної підтримки за новими технологіями, при управлінні соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації працює «мобільний соціальний офіс» для комплексного виїзного обслуговування населення Роменського району.

21 травня 2014 року відбувся черговий виїзд «мобільного соціального офісу» в Плавинищенську сільську раду, в роботі якого взяли участь спеціалісти управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації, управління Пенсійного фонду України в м. Ромнах та Роменському районі, Роменського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді та фахівці Роменського районного територіального  центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В ході роботи спеціалістами «мобільного соціального офісу» проведено співбесіди з населенням, надавались консультації стосовно призначення та виплат державних допомог, щодо призначення житлових  субсидій,  пенсійного забезпечення. Також вивчалося питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.