Всеукраїнська весняна акція “За чисте довкілля”

20 квітня у рамках проведення всеукраїнської весняної акції “За чисте довкілля” та Дня довкілля, з метою поліпшення санітарного стану та благоустрою населених пунктів Роменщини відбулася толока.

У заході взяли участь працівники районної державної адміністрації, районної ради, сільських рад, підприємств, установ та організацій району.

Під час проведення акції відбулося прибирання територій, парків, скверів, дитячих майданчиків, проведено роботи щодо висадження саджанців дерев та кущів, упорядковано газони, квітники, ліквідовано близько 150 несанкціонованих  сміттєзвалищ. Особливу увагу було приділено упорядкуванню меморіалів, пам’ятників, місць поховань загиблих в роки Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років.

Учнівські та педагогічні колективи загальноосвітніх навчальних закладів Роменщини також активно долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля». Потягом тижня були проведені  роботи  по облаштуванню, приведенню до належного естетичного та санітарного стану шкільних територій.  Організовано очищення від решток торішнього листя, трави  та сміття  шкільних садків, сільських парків, проріджені крони плодових дерев і кущів, обкопані клумби та газони шкільних подвір’їв.

Волонтерські  бригади  привели в належний санітарний стан пам’ятники та меморіальні  комплекси (зволожені  клумби, висаджені багаторічні квіти, пофарбовані огорожі).  

У рамках проведення  акції  «Посади дерево і збережи його» за участю учнівської молоді району організовано висадку 1200 хвойних та листяних дерев.