У ПРИМІЩЕННІ МАЛОБУБНІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУВСЯ ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

21 травня 2013 року в приміщенні Малобубнівської сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу», з метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки та комплексного виїзного обслуговування населення району. У виїзному прийомі прийняли участь Кір'ян Н.Б. (заступник начальника головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Цупро І.М. (завідуючий відділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги вдома Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Корицька В.Г. (заступник директору Роменського  районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Стрельченко Н.І. (головний спеціаліст відділу з призначення пенсій управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі), Переваруха В.Я. начальник відділу  по взаємодії з роботодавцями Роменського міськрайонного центру зайнятості населення.

Жителі села М.Бубни зверталися за роз'ясненням з питань виплат, щодо допомоги на дитину одинокій матері, по догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку,  допомоги на догляд особам, які проживають разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу. Також порушувались питання житлової субсидії та   пенсійного забезпечення. У ході роботи «мобільного соціального офісу» надано консультування по оформленню заяв для призначення субсидії та державних допомог.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» здійснюватиме  прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Роменського району. Це дозволить наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприятиме підвищенню поінформованості громадян.