РОБОТА КЛУБІВ ЗА ІНТЕРЕСАМИ ПІД ЧАС ЛІТНЬОГО ОЗДОРОВЧОГО СЕМЕСТРУ

Клубна робота – одна з традиційних форм організації вільного часу дітей та учнівської молоді, що має свої організаційно-педагогічні особливості. Її актуальність зумовлена суспільною потребою в організації різних форм і напрямів дозвіллєво-масової роботи з підростаючим поколінням, а також популярністю творчих об’єднань, спрямованих на реалізацію проектів і програм інтелектуально-ігрової, дослідницької, хобі-діяльності.

Вже три роки поспіль клубна робота є невід’ємною складовою організаційно-педагогічної моделі роботи пришкільних оздоровчих та профільних  таборів району. Керівники гурткової роботи Роменського районного центру дитячої та юнацької творчості організовують роботу клубів  на базі загальноосвітніх навчальних закладів протягом червня-липня.  У цьому році у під час роботи оздоровчих таборів працюватимуть: клуб Танцю на базі Великобубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гармашова  Н.Є.; клуб «Креатив» на базі Великобубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, керівник Гладка М.В.; клуб «Декоративна творчість» на базі Гудимівської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Гусениця Т.В.; клуб «Туризм і краєзнавство» на базі Пустовійтівської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Тарала А.О.; клуб «Юні екскурсоводи» на базі Глинської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Бондаренко Р.В.

Окрім цікавого спілкування у колі ровесників, змістовної організації позакласної діяльності школярів, робота у клубах за інтересами позитивно впливає на формування життєвої компетенції учнівської молоді, розвиток умінь та навичок, об’єднує дітей за інтересами та уподобаннями.