РОМЕНСЬКИМ ЦЕНТРОМ СОЦІАЛЬНОЇ РЕАБІЛІТАЦІЇ СПІЛЬНО З МІСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ОБ’ЄДНАННЯ «ЗЛАГОДА» ПРОВЕДЕНО СВЯТО ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ МІСТА ТА РАЙОНУ

На початку літа відзначається одне із найдавніших міжнародних свят – День захисту дітей. Для малечі цей день є символом початку літа, канікул, гарного настрою та безтурботного дитинства. Для дорослих - гарна нагода ще раз пригадати, що любов, турбота, увага, розуміння і захист - це саме те, що потрібно нашим дітям кожного дня.

Виконуючи завдання та реалізовуючи соціальні ініціативи Президента України, з метою належного відзначення Дня захисту дітей, 3 червня Роменським центром соціальної реабілітації спільно з міською організацією Всеукраїнського об’єднання «Злагода» проведено свято для дітей-інвалідів міста та району.

Міський парк культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка гостинно прийняв малечу. Спочатку діти підкорювали паркові атракціони -  надувні батути, «Веселі Горки», ігрові автомати, водні атракціони. І все це абсолютно безкоштовно, що безперечно порадувало батьків.

Вдосталь розважившись на малечу чекали у затишному кафе. Волонтери СЗОШ №4 підготували чудову концертно-розважальну програму.

Привітати дітей прийшли працівники Пенсійного фонду в м. Ромни та Роменському районі. Вони вручили подарунки, а саме посібники, ігри, книжки для проведення розвиваючих занять для дітей – вихованців Роменського центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Наприкінці свята усіх запрошених частували смачною кашею, солодощами та напоями. Свято пройшло, але життя триває. Нам, дорослим, необхідно протягнути руку допомоги дітям, особистим прикладом прищеплювати доброту, вміння співчувати, патріотизм. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.