ПРОВЕДЕНО ВИЇЗНИЙ ПРИЙОМ ГРОМАДЯН СПЕЦІАЛІСТАМИ «МОБІЛЬНОГО СОЦІАЛЬНОГО ОФІСУ»

11 червня 2013 року в приміщенні Погожокриницької сільської ради відбувся виїзний прийом громадян спеціалістами «мобільного соціального офісу», з метою підвищення ефективності системи надання громадянам соціальної підтримки та комплексного виїзного обслуговування населення району.

У виїзному прийомі прийняли участь Волошина І.В. (головний спеціаліст відділу грошових виплат і компенсацій управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Радченко М.В.  (головний спеціаліст-експерт з умов праці відділу з питань  праці та соціально-трудових відносин управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Коваленко К.В. (державний соціальний інспектор управління соціального захисту населення Роменської районної державної адміністрації), Цупро І.М. (завідуючий відділенням організації надання адресної грошової та натуральної допомоги вдома Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Корицька В.Г. (заступник директору Роменського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг), Скрибка І.К. (головний спеціаліст відділу прийому документів та обслуговування громадян управління Пенсійного фонду України в м.Ромнах та Роменському районі), Переваруха В.Я. начальник відділу по взаємодії з роботодавцями Роменського міськрайонного центру зайнятості населення.

Згідно до покладених функціональних завдань на «мобільний соціальний офіс», було проведено інформування населення з питань діючого законодавства  та заходів соціального захисту, надавались роз’яснення з питань надання житлової субсидії, державної допомоги сім'ям з дітьми, пенсійного забезпечення та інше. Також вивчалось питання якості надання соціальних послуг соціальними робітниками та потребу в наданні додаткових послуг з метою залучення мультидисциплінарних бригад.

Відповідно до затвердженого графіку «мобільний соціальний офіс» здійснюватиме  прийом громадян за місцем проживання у тому чи іншому населеному пункті Роменського району. Це дозволить наблизити соціальне обслуговування до населення, забезпечити його доступність, сприятиме підвищенню поінформованості громадян.