ПРОВЕДЕНО СЕМІНАР-НАРАДУ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ УТРИМАННЯ, ГОДІВЛІ, ВІДТВОРЕННЯ ХУДОБИ ТА ЗАГОТІВЛІ КОРМІВ В ГОСПОДАРСТВАХ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ

12 червня 2013 року в ТОВ АФ “Лан” с.Матлахове Великобубнівської сільскої ради відбулося проведення семінар-наради з питань організації утримання, годівлі, відтворення худоби та заготівлі кормів в господарствах усіх форм власності Роменського району.

В семінар-нараді взяли участь начальник управління агропромислового розвитку Роменської РДА Мисюра Н.М., начальник управління ветеринарної медицини в Роменському районі Дяченко С.В., головний спеціаліст відділу розвитку рослинництва, тваринництва та природо-екологічного фонду управління АПР Нечпай О.В., Великобубнівський сільський голова Буша Л.Я., головний спеціаліст відділу з питань розвитку рослинництва, тваринництва та природо-екологічного фонду управління АПР Крамаренко С. М.,  головний технолог Сумського державного селекційного центру – Триус І. М., керівник ТОВ АФ « Лан» Киричок В.А., головні зоотехніки, ветлікарі та завідуючі МТФ району.

З вступним словом до присутніх звернувся головний спеціаліст відділу розвитку рослинництва, тваринництва, та природо-екологічного фонду управління АПР Крамаренко С.М.

Про стан справ з відтворенням поголів’я сільськогосподарських тварин по господарствах Роменського району та про шляхи лікування неплідності маточного поголів’я корів доповів начальник управління  ветеринарної медицини в Роменському районі Дяченко С.В.

 Про перспективи вирощування молодняка великої рогатої худоби для відгодівлі на мясо і ремонту основного стада  при збалансованому раціоні годівлі в літній період утримання на МТФ № 2 с. В-Бубни інформував керівник ТОВ АФ « Лан» Киричок В.А.

Також була розглянута інформація про технологічні і санітарні вимоги до отримання молока, організація відтворення стада в тваринництві, як основні важилі  одержання продукції  тваринництва в 2013 році; сучасні технології заготівлі кормів, використання кормозбиральної техніки і людського ресурсу на МТФ № 3.

Відбувся огляд реконструйованого приміщення  та кормової площадки на 200 корів з сучасного дїльного залу, який провів керівник господарства Киричок В.А. По закінченню начальником управління агропромислового розвитку Роменської РДА  Мисюрою Н.М. були підведені підсумки роботи семінару- наради.