В С.ПУСТОВІЙТІВКА РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ ВІДБУЛОСЯ СПОРТИВНЕ СВЯТО - ОЛІМПІЙСЬКИЙ ДЕНЬ БІГУ

12 червня в с.Пустовійтівка Роменського району відбулося спортивне свято  - Олімпійський день бігу.

З привітальними словами до підростаючого покоління звернулися голова Роменської районної державної адміністрації Сєрік В.П., перший заступник голови Роменської районної державної адміністрації Татарінов В.М, начальник Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій Біляєв С.В., на базі якого успішно функціонує районний осередок Національного Олімпійського Комітету України. Також у святі взяла участь заслужений майстер спорту України, срібна призерка зимових Олімпійський ігор в Нагано, голова Сумського відділення Національного олімпійського комітету України Олена Петрова, яка відзначила вагому роль фізичної культури  в розвиток особистості людини та суспільства. Олена Петрова також передала вітання від голови Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки.

Програма спортивного свята була об’ємна: традиційний  пробіг учасників, який складався з двох забігів, молодша вікова група - переможцями стали Надточій Дмитро (с.Перехрестівка), Пилипенко Аліна (с.Рогинці), та старша вікова група –  Киденко Богдан (с.Перекопівка) та Гвоздецька Аліна (с.Рогинці).

Після забігів розпочався конкурс малюнків на Олімпійську тематику, в якій за рішенням комісії перемогу отримали учні Герасимівської ЗОШ. Також всі бажаючі змагалися в легкоатлетичному двоборстві - перші міста в свої вікових групах зайняли: Бойченко Таня(с.Перехрестівка), Шовкун Ярослав(с.Великі бубни), Перелигін Олександр, Каша Катерина (с.Біловоди). У футбольному матчі, в якому приймали участь команди загальноосвітніх шкіл району, перемогу виборола господарів свята - Пустовійтівської ЗОШ.

Всі переможці та призери нагороджені грамотами, цінними призами  та олімпійською атрибутикою від Національного Олімпійського Комітету України.