ПЕРШІСТЬ РОМЕНСЬКОГО РАЙОНУ З ФУТБОЛУ СЕРЕД ЮНАКІВ 1999 – 2000 Р.Н.

14 червня на стадіоні коледжу СНАУ м.Ромни проведена Першість Роменського району з футболу серед юнаків 1999 – 2000 р.н., в яких прийняло 8 команд загальноосвітніх шкіл району.

Команди під час проведення турніру розділені були по підгрупам, в яких команди  зайнявши 1 та 2 місця боролися між собою за призові місця в турнірі.

Напруженість гри свідчить про те, що команди за 3-4 місце та 1-2 місця визначалися по пенальті. За 3-4 місце зустрілися команди Біловодської ЗОШ (вчитель фізичної культури Богуславський В.) та Анастасівської ЗОШ (Іващенко В.). В основний час рахунок був нічийний 2:2, по пробиванням ударів з 11 метрової відмітки  фортуна була більш сприятлива до Анастасівської ЗОШ, за 1-2 місця зустрілися команди Бобрицької ЗОШ (вчитель фізичної культури Соляник О.) та Андріяшівської ЗОШ (Пелепей В.). В основний час також команди продемонстрували гарну рівну гру і не визначився переможець, а  при пробиванні пенальті, з рахунком 7:6 перемогу святкували команда Бобрицької ЗОШ.

Команди нагороджені грамотами управління освіти, молоді та спорту Роменської районної державної адміністрації, а команда переможець отримала в подарунок м’яч.