ЧАРІВНІ ЖИТЕЛЬКИ СУМЩИНИ ПРИЙМАЛИ ВІТАННЯ ВІД КЕРІВНИЦТВА ОБЛАСТІ

Напередодні Міжнародного жіночого дня керівник апарату облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ побажав сумчанкам весняного настрою, щастя і кохання. Також він подякував жіноцтву за все, що вони роблять задля добробуту та звеличення нашої області

«У нас на Сумщині найчарівніші жінки. Вчителі, лікарі, громадські діячі, вчені, соціальні працівники, підприємці, волонтери, навіть військові і поліцейські – наші жінки сьогодні зайняті у всіх сферах. Добросовісне та чітке виконання службових обов’язків дозволяє вам добиватися високих результатів у кожній з професій, – говорив Дмитро Живицький. – Залишайтеся завжди такими ж ніжними і чудовими, як перші весняні проліски! Будьте здорові і радуйте нас, чоловіків, вашою красою, ніжністю, сліпучими посмішками».

Від депутатського корпусу обласної ради жительок області привітав голова облради Володимир ТОКАР: «Я вдячний представницям прекрасної статі нашої області за те, що ви, кожна на своєму місці, робите цей світ гарнішим. Від щирого серця бажаю вам миру, жіночого щастя, здоров’я. Нехай вас люблять, цінують і поважають. Завжди посміхайтеся!»

Керівники області відзначили кращих жінок Сумщини почесними грамотами і подяками.