ВИХОВАНЦІ РОМЕНСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЮСШ ІМ.П.КАЛНИШЕВСЬКОГО ЗДОБУЛИ ЧЕРГОВІ СПОРТИВНІ ПЕРЕМОГИ

Березневими днями юні спортсмени вибороли спортивні здобутки на змаганнях з біатлону та з лижних гонок

На Чемпіонаті України з біатлону серед юнаків та дівчат, що пройшов на навчально-тренувальній базі «Тисовець» Львівської області, серед найсильніших біатлоністів вихованці Роменської районної дитячо-юнацької спортивної школи ім. П.Калнишевського показали гідні результати в індивідуальних дисциплінах.

У складі збірної Сумської області Олександр РОДІТЄЛЄВ став переможцем змагань у класичній естафетній гонці (3 х 7,5 км з двома вогневими рубежами), Владислав ЧИХАРЬ у змішаній естафетній команді (2 юнаки + 2 дівчини) виборов 3 місце.

Команда Роменського району взяла участь в обласних змаганнях з лижних гонок в залік XXVII спортивних ігор школярів на навчально-тренувальній базі «Динамо» м.Суми. Спортсмени змагалися на дистанціях 5 та 10 км., класичним та вільним стилем.

Команда у складі Вадима БІТЛЯНА, Владислава ЗАЛУЦЬКОГО, Станіслава ЛИТВИНЕНКА (Пустовійтівська ЗОШ), Дмитра КОТЯВІНА (Овлашівська ЗОШ) по сумі двох гонок зайняла І місце серед команд 3-ї групи.