Веб-сторінки ліквідованих РДА

ЧЕРВНЕВА ШКОЛА ПРОФЕСІЙНОЇ МАЙСТЕРНОСТІ ЗІБРАЛА СІЛЬСЬКИХ БІБЛІОТЕКАРІВ РОМЕНЩИНИ

Чергове навчання для працівників сільських бібліотечних закладів району у «Червневій бібліотечній школі профмайстерності» підготували фахівці Роменської районної бібліотеки імені Йосипа Дудки

«Діяльність бібліотек району спрямована на якісне обслуговування жителів села, популяризацію сучасної української літератури, формування нового бібліотечного простору», – зазначила директор бібліотеки Наталія РИБАЧОК, відкриваючи навчання.

У Сулимівській сільській бібліотеці Сулимівський сільський голова Микола ОКСАК розповів учасників заходу про соціально-економічний розвиток сільської ради. Бібліотекар Віталія ПИНЬКАС представила панораму діяльності бібліотеки. Учасників навчання вітали піснями вокальні ансамблі «Червоні маки» і «Криниченька» та завідувач сільського клубу Дмитро ТУРЧИН у літературно-музичному калейдоскопі «Жінка – берегиня роду».

У Гаївській сільській бібліотеці бібліотекар Лариса ОРОБЧЕНКО познайомила колег зі змінами у внутрішньо-бібліотечному просторі, які стались останнім часом у книгозбірні.

Традиції та інновації щодо популяризації сучасної української літератури у бібліотечних закладах району розглянуто на навчанні у Бобрицькій сільській бібліотеці. Бобрицький сільський голова Леонід ДАНИЛЕНКО розповів про значення сільської бібліотеки у соціальній інфраструктурі села, поділився напрацюваннями з розвитку матеріально-технічної бази книгозбірні. Завідувач Людмила ШЕВЧЕНКО та бібліотекар Катерина ПЕШКУН презентували діяльність оновленої у 2019 році сучасними меблями та устаткуванням бібліотеки, поділилися з колегами практичним досвідом своєї роботи, методами співпраці з сільським будинком культури та Бобрицькою сільською дитячою музичною школою.

У літературно-творчій майстерні «Барви читацьких захоплень» взяли активну участь читачі бібліотеки.

Учасники навчання зустрілись з творчою особистістю – письменницею, літературознавцем, кандидатом філологічних наук, доцентом, доктором наук із соціальних комунікацій, членом Національної спілки письменників України Оленою РИЖКО, яка вперше завітала на Сумщину з Києва.

Підводячи підсумки навчання, бібліотекарі визначились у питаннях естетичної організації бібліотечного середовища, пошуку фірмового стилю, сучасних тенденціях української літератури, популяризації української книги та сприянні розвитку інтересу до неї серед читачів.