ПРАЦІВНИКИ МЕДИЦИНИ ВІДЗНАЧИЛИ СВОЄ ПРОФЕСІЙНЕ СВЯТО

У Пустовійтівському будинку культури відбулися районні урочистості з нагоди відзначення Дня медичного працівника за участю голови Роменської районної державної адміністрації Валерія БІЛОХИ, заступника голови Роменської районної ради Василя МАЛИКА

«Місія медиків була і залишається однією з наймилосердніших. Своєю невтомною працею медичні працівники демонструють всім приклади професіоналізму, витримки, самовідданості», – наголосив голова Роменської районної державної адміністрації Валерій Білоха.

Медичні працівники щодня живуть для інших, дарують надію на життя, на майбутнє. Допомагають усім, хто потребує допомоги і при цьому залишаються щасливими від того, що можуть допомагати іншим.

В урочистій атмосфері із професійним святом приймали вітання 26 лікарів, 103 медичних працівників середньої ланки, 70 працівників молодшого медичного персоналу, 9 працівників бухгалтерсько-економічної служби, 9 працівників господарського відділу. Найкращі медичні працівники отримали грамоти з преміями, подарунки від головного лікаря Центру первинної медико-санітарної допомоги Володимира ЗІНЬКОВА, голови профспілкового комітету Ніни ПИШНОЇ, помічника народного депутата Миколи Лаврика Олени БЕРКУТ.

За високі показники у роботі, професіоналізм вручено грамоту комунальному закладу Сумської обласної ради «Перша обласна спеціалізована лікарня м. Ромни» та Роменській центральній районній лікарні.

Пустовійтівський сільський голова В’ячеслав ОВРАМЕЦЬ подарував бензиновий генератор. Під час святкування Хмелівській амбулаторії було вручено ключі від сучасного автомобіля «RENAULT DUSTER».

Гості теплими словами вітали працівників медицини, бажали міцного здоров’я, щастя, родинного затишку, невичерпної енергії та успіхів у професійній діяльності, миру і добра кожному та рідній Україні.

Гарний настрій та чудову атмосферу створили аматори Роменського району та Пустовійтівського сільського будинку культури: родинний дует братів Сергія та Юрія КОРНУХІВ, солісти Іван ОСТАПЕНКО та Павло ЛАВРИК, хореографічні колективи «Едельвейс» та «Шанс».

Тож нехай медичний простір Роменщини збагачується новими кваліфікованими співробітниками та гарним професійним оснащенням.